Careers

Mid-Senior level QA Specialist pro Core tým (mobilní i webové aplikace)

Jsme Microsoft Gold partners se širokou škálou produktů a vlastních řešení. Díky tomu jsme jednou z nejvýraznějších profesionálních společností vyvíjející herní software. Je nás již kolem 150, přesto jsme si zachovali nekorporátní prostředí, kde každému člověku dáme prostor pro samostatné rozhodování, rozvoj a možnost ovlivnit ze své pozice dění a směřování naší společnosti.

Do našeho Core týmu, který poskytuje podporu ostatním týmům, hledáme seniornějšího kolegu/kolegyni na testování mobilních i webových aplikací.

Náplň práce:

  • testování mobilních i webových aplikací
  • sledování chyb a jejich reporting
  • konzultace s vývojáři nad technickým stavem aplikace

Co oceníme u vás:

  • min. 3 roky na pozici QA
  • zkušenosti s testováním softwaru – automatizovaný vývoj testů a řízení životního cyklu testování softwaru
  • znalost různých metod testování, včetně BDD, TDD, akceptačního testování atd.
  • praxe v testování Android nebo iOS

Výhodou zkušenosti s:

  • automatizací testování zejména v oblasti mobilních aplikací
  • integrací automatických testů na další prostředí

Tech. stack, nástroje a frameworky:

  • některý z programovacích jazyků – např. C#
  • Playwright, Cypress nebo Selenium pro psaní testů

Co můžeme nabídnout my:

  • podporu profesního rozvoje
  • nemáme klasický open space, můžeš si u nás užít příjemné a neformální prostředí
  • pružnou pracovní dobu, Home Office
  • pravidelné teambuildingové akce i mimo pracovní prostředí (grilování, deskovky, filmové večery, laser game a další)
  • možnost využití řady dalších benefitů (stravenková karta /Edenred 180 Kč/, Multisport karta, školení, relax zóna s fotbálkem, jóga s Albi, masáže na pracovišti, úschovna kol, sprcha, Delicomat a další)
  • speciální pobytové balíčky v ČR a SK za zvýhodněnou cenu, zaměstnanecký program O2, VIP Program Datart, slevy na vlak apod.
  • pravidelné zásoby ovoce, nezřídka domácí muffiny, bábovky a další pochutiny
  • odměnu za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
  • nejsme korporát, máme individuální přístup ke všem našim kolegům a kolegyním

RESPONSIBLE GAMING

Podpora zodpovědného hraní je nedílnou součástí naší platformy. V souladu s vašimi potřebami a požadavky regulačního úřadu na hráče můžeme uvalit různá samoregulační omezení.

Registrovaní hráči mohou například po určitou dobu omezit své sázky nebo prohry. Můžeme také vyloučit hráče z konkrétních her a produktů. Platforma spravuje všechny peněžní toky, zodpovědné hraní tedy pokrývá všechny angažované produkty třetích stran.

  • Limity pro vklady a výběry
  • Limity sázek
  • Vyloučení hráče
  • Podporujeme Anti-money laundering (AML)

Why SYNOT Interactive?

Innovative
A non-hierarchic structure where new ideas are always welcome.
Flexibility
Flexible environment with two rules only - quality and deadlines.
Stability
Work under a renowned SYNOT Interactive with 16+ years of history.
Fun
You will definitely have a lot of fun with us.